O mnie

Witaj na Black Unicorn Presents – przede wszystkim cieszę się, że tutaj jesteś! 😊 Nazywam się Aleksandra. Pozwól, że na początku przybliżę Ci krótko, o czym jest moja strona.
Black Unicorn Presents to blog książkowy, który niedawno został na nowo utworzony. Znajdziesz tutaj lektury głównie z gatunku fantastyki oraz literatury grozy – od Stokera, przez Lovecrafta, Kinga, Gaimana, Gromyko, po polskie podwórko z Jadowską na czele. W mojej witrynie znajduje się kilka kategorii wpisów, oto niektóre z nich:
Wyróżniłam te kategorie, które cieszą się największym powodzeniem. Zajrzyj, przekonaj się, jak i o czym piszę. Mam nadzieję, że Black Unicorn Presents spodoba Ci się i zostaniesz ze mną jak najdłużej.
Prywatnie noszę dumny tytuł technika hotelarstwa. Lubię pograć w dobre, stare gry strategiczne, takie jak słynne „Heroes of Might & Magic”, „Warcraft III: Reign of Chaos” razem z dodatkiem „The Frozen Throne” czy seria „Stronghold”, ale nie tylko. Uwielbiam gry akcji oraz produkcje typu „hack&slash” – moje ulubione tytuły to seria „Devil May Cry” (z częścią czwartą i piątą na czele) oraz „Castlevania: Lords Of Shadow” – obydwie odsłony. Jestem również maniakalną kolekcjonerką płyt CD, głównie z gatunku symfonicznego metalu, nu metalu, industrial metalu, jrocka oraz metalcore. Najbardziej jednak lubię zapach dobrej kawy o poranku.
Gotowy na wędrówkę po świecie literatury, magii i pisarstwa? Wierzę, że tak! Niech moc Czarnego Jednorożca będzie z Tobą! 🦄📖🖤